iFinWiki – Kdo jsme a co děláme

iFinWiki – Kdo jsme a co děláme

VZNIK IFINWIKI

Projekt iFinWiki vznikl v roce 2018, kdy se dva čeští studenti potkali na britské univerzitě. Původní myšlenka rozvíjet blog o cestování a financích, který jsme již nějakou dobu provozovali, nakonec vygradovala do zcela nového projektu iFinWiki se zaměřením na obsáhlý svět financí. Vlastní cestování a cestovatelské tipy pak budou nabídnuty ve formě samostatného blogu.

Ke spolupráci nás přivedl fakt sdílených hodnot, cílů, přemýšlení, oba studujeme Business Management a oba nás také zajímají možnosti investování. Rádi využíváme dostupné prostředky (jako čas a peníze) co nejefektivněji a navzájem se motivujeme jít dál a zkoušet nové věci. Zároveň vnímáme budování iFinWiki jako funkční a zajímavý projekt, který bude cennou zkušeností do nadcházejícího zaměstnání nebo podnikání. Rozvíjíme své schopnosti spolupráce, organizace, řízení projektu, vytváření business plánu, a další. Právě proto přináší naše práce na blogu benefit pro obě strany – jak pro vás čtenáře, kteří se díky našim článkům dozvíte více o světě financí a ušetříte vzácný čas, tak zároveň pro nás, neboť během práce na iFinWiki získáváme řadu zkušeností, které můžeme sdílet dál.

CO MŮŽETE OČEKÁVAT

Sami se vzděláváme ve svém volném čase ve všech směrech a odvětvích financí a tyto znalosti, tipy a triky, chceme dále předávat vám, našim čtenářům. Nejprve jsme začali s rozsáhlým tématem P2P půjček, od kterých se dále posouváme na další možnosti investování a přidáváme články a kroky nezbytné k uschování, posílání a efektivnímu využívání peněz. Od úvodních článků k různým tématům vám nabídneme pomocnou ruku a představení určitého tématu, příležitosti, společnosti, či projektu, a jakmile s nimi budete seznámeni, budeme vám dále přinášet novinky z tohoto odvětví. Možností je přitom neskutečně mnoho, od P2P půjček, přes investiční fondy, kryptoměny, akcie nebo novodobé bankovní účty a online služby, které vynulují poplatky klasických bank. A je toho mnohem více…

A pokud nechcete propásnout příští článek, můžete dát like naší facebookové stránce a nebo se připojit k naší komunitě, sdílet své otázky, sledovat ovinky a diskutovat s ostatními investory.

Váš tým @iFinWiki

Leave a Reply